Natječaj za posao: Skladištar – 1 izvršilac

Na osnovu ukazane potrebe Društvo Imaco Systemtechnik d.o.o Usora objavljuje natječaj za prijem u radni odnos za radno mjesto:

• Skladištar – 1 izvršilac

Opis posla:

– Organizuira prijem robe
– Kreira ulaznu dokumentaciju, vrši pravino skladištenje i izdavanje robe
– Vrši vizuelnu kontrolu,
– Vodi računa o slaganju robe na lageru i u bazi podataka
– Obezbjeđuje neophodnu dokumentaciju za isporučenu robu
– Vrši popis robe

Uvjeti koje nudimo:

– Dinamično radno mjesto
– Rad u tehnološki i organizacijski modernom poduzeću
– Kontinuiranu mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja
– Pozitivna radna atmosfera

Profil i vještine koje tražimo:

– Srednja stručna sprema
– Radno iskustvo poželjno
– Poznavanje rada na računaru
– Dinamičnost, komunikativnost, predanost poslu
– Fleksibilnost i spremnost za timski rad

Prijave sa CV/biografijom i potrebnom dokumentacijom (dokaz o stručnoj spremi, certifikati, dokaz o radnom iskustvu) slati na e-mail: info.imaco@tel.net.ba ili dostaviti osobno u Imaco Systemtechnik d.o.o.

Nepotpune i neblagovremene prijave neće biti uzete u razmatranje. Natječaj ostaje otvoren do popune radnog mjesta.

    What is 6 x 3 ?