Natječaj za posao: Pomoćni radnik u obradi lima – 2 izvršioca

Na osnovu ukazane potrebe Društvo Imaco Systemtechnik doo Usora objavljuje natječaj za prijem u radni odnos za radno mjesto :

Pomoćni radnik u obradi lima – 2 izvršioca

Opis posla:

⁻ Čišćenje komada (ujednačavanje površine i poliranje),
⁻ Čišćenje komada –odstranjivanje špene,troske,hrđe,
⁻ Priprema i dostava materijala do mašina,
⁻ Pročišćavanje i urezivanje navoja,
⁻ Slaganje materijala na police,
⁻ Drugi pomoćni poslovi za koje se ukaže potreba.

Uvjeti:

⁻ SSS,
⁻ Spremnost za timski rad,
⁻ Radno iskustvo nije neophodno.

Nudimo:

⁻ Mogućnost kontinuiranog finansijskog napredovanja,
⁻ Topli obrok u kantini poduzeća,
⁻ Dinamičnu i prijatnu radnu sredinu.

Prijave sa CV/biografijom i potrebnom dokumentacijom (dokaz o stručnoj spremi,certifikati,dokaz o radnom iskustvu) slati na E-mail: info.imaco@tel.net.ba ili putem pošte na sljedeću adresu: Imaco Systemtechnik doo Usora, Žabljak bb, 74230 Usora, sa naznakom za Natječaj za posao.

Nepotpune prijave neće biti uzete u razmatranje. Natječaj ostaje otvoren do popune radnih mjesta.

    What is 2 + 5 ?