Natječaj za posao: Pomoćni radnik u obradi metala – 2 izvršioca M/Ž

Na osnovu ukazane potrebe Društvo Imaco Systemtechnik doo Usora objavljuje natječaj za prijem u radni odnos za radno mjesto :

Pomoćni radnik u obradi metala – 2 izvršioca

Opis posla:

⁻ Čišćenje komada (ujednačavanje površine i poliranje)
⁻ Čišćenje komada –odstranjivanje špene,troske,hrđe
⁻ Priprema i dostava materijala do mašina
⁻ Pročišćavanje i urezivanje navoja

Uvjeti:

⁻ SSS (mašinski smjer)
⁻ Radno iskustvo nije neophodno
⁻ Razvijanje profesionalnog odnosa prema kolegama i poslovnim suradnicima
– Dinamičnost, fleksibilnost i spremnost za timski rad
– Savjesno i odgovorno postupanje sa proizvodima i dokumentacijom

Nudimo:

⁻ Dinamično radno mjesto
– Rad u tehnološki i organizacijski modernom poduzeću
– Kontinuiranu mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja
– Pozitivnu radnu atmosferu

Prijave sa CV/biografijom i potrebnom dokumentacijom (dokaz o stručnoj spremi,certifikati,dokaz o radnom iskustvu) slati na E-mail: info.imaco@tel.net.ba ili putem pošte na sljedeću adresu: Imaco Systemtechnik doo Usora, Žabljak bb, 74230 Usora, sa naznakom za Natječaj za posao.

Nepotpune prijave neće biti uzete u razmatranje. Natječaj ostaje otvoren do popune radnih mjesta.

    What is 1 + 3 ?