Natječaj za posao: Farbar/Lakirer – 2 izvršioca M/Ž

Na osnovu ukazane potrebe Društvo Imaco Systemtechnik doo Usora objavljuje natječaj za prijem u radni odnos za radno mjesto :

Farbar/Lakirer – 2 izvršioca

Opis posla:

 Farbanje čeličnih konstrukcija, odmašćivanje, priprema površine
 Proces farbanja prahom
 Proces mokrog farbanja čeličnih dijelova
 Rad sa dvokomponentnim farbama, industrijskim otapalima
 Poznavanje postupka pripreme i zaštite metala
 Priprema i plastifikacija metala
 Kontrola nanesenih slojeva farbe po tehnološkim zahtjevima

Uvjeti koje nudimo:

 Dinamično radno mjesto za osobe koje su spremne na izazove
 Rad u tehnološki i organizacijski modernom poduzeću
 Kontinuirano profesionalno usavršavanje
 Pozitivnu radnu atmosferu
 Poštovanje svih zakonskih obaveza
 Isplata regresa, božićnice i drugih novčanih benefita
 Godišnje povećanje plaće
 Mogućnost novčane stimulacije za izvanredan napredak
 Radno vrijeme od 07:00 – 15:30h, od ponedjeljka do petka

Profil i vještine koje tražimo:

 SSS / VKV/ KV / NK
 Razvijanje profesionalnog odnosa prema kolegama i poslovnim suradnicima
 Dinamičnost, fleksibilnost i spremnost za timski rad
 Savjesno i odgovorno rukovanje alatima

Prijave sa CV/biografijom i potrebnom dokumentacijom (dokaz o stručnoj spremi,certifikati,dokaz o radnom iskustvu) slati na E-mail: info.imaco@tel.net.ba ili putem pošte na sljedeću adresu: Imaco Systemtechnik doo Usora, Žabljak bb, 74230 Usora, sa naznakom za Natječaj za posao.

Nepotpune prijave neće biti uzete u razmatranje. Natječaj ostaje otvoren do popune radnih mjesta.

    What is 9 + 7 ?