Natječaj za posao: Brusač – 1 izvršilac M/Ž

Uslijed povećanja posla na novim projektima Društvo Imaco Systemtechnik d.o.o. Usora objavljuje natječaj za prijem u radni odnos za radno mjesto:

Brusač M/Ž – 1 izvršilac

Opis posla:

– Pripremanje površina za završnu obradu uz pomoć odgovarajućih mašina: brušenje, šlajfanje, šmirglanje i glačanje
– Redovno održavanje mašine i prateće opreme
– Samostalno obavljanje svih predradnji za pripremu radnog mjesta
– Detaljna i konstantna kontrola izbrušenih pozicija

Uvjeti koje nudimo:

– Dinamično radno mjesto
– Rad u tehnološki i organizacijski modernom poduzeću
– Kontinuiranu mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja
– Pozitivnu radnu atmosferu

Profil i vještine koje tražimo:

– Stručna sprema SSS (mašinski smjer)
– Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
– Razvijanje profesionalnog odnosa prema kolegama i poslovnim suradnicima
– Dinamičnost, fleksibilnost i spremnost za timski rad
– Savjesno i odgovorno postupanje sa proizvodima i dokumentacijom

Prijave sa CV/biografijom i potrebnom dokumentacijom (dokaz o stručnoj spremi, certifikati, dokaz o radnom iskustvu) slati na e-mail: info.imaco@tel.net.ba ili dostaviti osobno u Imaco Systemtechnik d.o.o.

Nepotpune i neblagovremene prijave neće biti uzete u razmatranje. Natječaj ostaje otvoren do popune radnog mjesta.

    What is 6 + 3 ?