Natječaj za posao: Bravar/Zavarivač – 2 izvršioca

Uslijed povećanja posla na novim projektima Društvo Imaco Systemtechnik d.o.o. Usora objavljuje natječaj za prijem u radni odnos za radno mjesto:
Bravar/Zavarivač – 2 izvršioca

Opis posla:
– Sklapanje i heftanje sklopova,
– Priprema pozicija za zavarivanje,
– Brušenje i završna obrada sklopova (brušenje/ispravljanje)
– Zavarivanje (MIG/MAG postupkom),

Uvjeti koje nudimo:
– Stabilnost i sigurnost zaposlenja
– Stimulativnu početnu plaću
– Rad na zanimljivim projektima
– Povlastice i dodatni benefiti
– Stimulativni dio plaće za izvrsnost u radu
– Rad u tehnološki i organizacijski modernom poduzeću
– Kontinuiranu mogućnost napredovanja
– Pozitivnu radnu atmosferu

Profil i vještine koje tražimo:
– Stručna sprema KV/SSS
– Poželjno radno iskustvo na bravarskim poslovima
– Razvijanje profesionalnog odnosa prema kolegama i poslovnim suradnicima
– Dinamičnost, fleksibilnost i spremnost za timski rad
– Savjesno i odgovorno postupanje sa proizvodima i dokumentacijom

Prijave sa CV/biografijom i potrebnom dokumentacijom (dokaz o stručnoj spremi, certifikati, dokaz o radnom iskustvu) slati na e-mail: info.imaco@tel.net.ba ili dostaviti osobno u Imaco Systemtechnik d.o.o.

Nepotpune i neblagovremene prijave neće biti uzete u razmatranje. Natječaj ostaje otvoren do popune radnog mjesta.

    What is 5 + 6 ?